Project 85 wydane!

Project 85 2.1
21/12/14

W końcu gotowe do wydania !

Nasze pierwsze wydanie dedykujemy Vilasowi!

P85 w wersji 2.1 to mod oparty głównie na modelach vilasa z przepisanym configiem zupełnie pod ACE. W momencie gdy zaczynaliśmy prace, nie mieliśmy planów co do jakiegokolwiek wydawania moda z wielu powodów. Jednym z nim było wiele plotek na temat vilasa i jego uprzedzeń co do ludzi pracujących nad ACE i polskiej społeczności. Punktem zwrotnym było wydarzenie, gdy vilas napisał do mnie w innej sprawie i od razu zaczęliśmy dyskusje na temat jego głównego moda. Wszystko poszło najlepiej jak mogło i dzięki dzisiaj jesteśmy w stanie udostępnić naszą prace dla społeczności.

Jako, że jesteśmy klanem ściśle skupionym na realistycznej rozgrywce, staraliśmy się szukać informacji na każdy możliwy temat. Wiele ludzi może przeżyć szok, gdy zobaczą cyrylice w swojej grze, ale to tylko jedna z wielu cech naszego moda. Pamiętajcie: niektóre bronie są wciąż używane jako modele zastępcze dla innych.

Mamy nadzieje, że ten mod znajdzie miejsce na waszych dyskach.

FUNKCJE:
– Niezliczona ilość pojazdów kompatybilnych z ACE: pełno czołgów, transporterów dla każdej strony (w skład wchodzą również malowania narodowe)
– Niezliczone retextury istniejących żołnierzy dla każdej frakcji, oczywiście kompatybilne z ACE Magic Boxem
– Pełno dodatkowej broni (East Weapon Pack i West/Latin America Weapons są w paczce)
– Polepszenie realizmu: w większości przypadku wyposażenie (dla żołnierzy i pojazdów) jest bazowane na naszych znaleziskach. Ponadto chcemy znać wasze zdanie na temat tekstur 2d dla załóg czołgów.
– Kompatybilność z ACRE (Teraz pełno pojazdów ma dodaną funkcje radia, w końcu można go używać gdy siedzimy w pojeździe)
– 3 strony: NATO (Armia USA, Armia Brytyjska, Bundeswera, Armia Duńska + Tureckie i Greckie zapychacze) Pakt Warszawski (Armia Sowiecka, Ludowe Wojsko Polskie, Armia Czechosłowacka, Armia Bułgarska) oraz Partyzanci (IRA i fikcyjni partyzanci) – pełna listę ze zdjęciami znajdziecie w naszej Wikipedii

PLAN:
– Zaczniemy od pozyskania MLODów od vilasa aby poprawić istniejące modele i dodać im więcej opcji, na przykład dodanie narodowych oznaczeń na wielką skale
– Edycja i stworzenie nowych modeli np. IT-1 z T-64
– Stworzenie więcej tekstur 2D dla załóg i dodanie realistycznych celowników
– Dodanie skryptów na ciągnięcie dział
– Przepisanie całego moda w przygotowaniu do portu na Arme 3

INSTALACJA:
Wypakuj @Project85_v2.1 do swojego folderu Arma 2 OA, następnie dodaj go do swojej ścieżki -Mod=@Project85_v2.1; w opcjach uruchamiania. Pamiętaj: jeśli chcesz grać w P85 potrzebujesz modów wypisanych w wymaganych!

NOTKA: To nie jest rozbudowa poprzednich wersji moda wszystkie poprzednie wersje plików .pbo powinny być usunięte bądź nie odpalane gdy grasz w P85v2.1
NOTKA2: Mod był testowany tylko i wyłącznie na wersji 1.63

PODZIĘKOWANIA:
Vilas – oryginalny autor moda, dał nam prawo do przepisania jego cfg i oferował ciągłe wsparcie merytoryczne
Stara drużyna zajmująca się P85 oraz wszyscy współpracownicy vilasa (Pełne podziękowania dla nich znajdziecie na Forum BISU pisząc posta miałem problem ze spoilerem)
Mukcep – for giving his MLODS to public (WOP, LOCW and much more)
NightIntruder za podzielenie się z nami jego MLODami zedytowanych samolotów mukcepa an12, an26 i Tornado (autorzy oryginalni: Ivory/Dezkit) ponadto konwersją miga21 i ch21 (dźwięki od Sgt. Savage) do Army originalni autorzy: Ivan Jurcaga (Mig-21MF), Mick Posch (CH-21))
Swedish Forces Mod Team – za danie nam praw na przepisanie ich configu i sprawienie, że będą kompatybilni z ACE (póki co nie w użyciu)
Franze – za jego MLODS Su-17/22M4
Marseille77 – za danie nam praw na użycie jego DDRowskich retextur
colonel stagler – za danie nam praw na użycie jego IRA w naszym modzie
Goose – za bycie jednym z naszych doradców historycznych
PJO – za testowanie i nieustanną pomoc w likwidacji nawet najmniejszych błędów

ZESPÓŁ:
Lider Projektu: Damian
2D – Artyści: Krzychol, Ruski, Warhog
Import & Configi: Damian, Keeway, Ruski
Wiki: Ansupio
Trailer: Warhog (Montage); Damian, Kacper (Actors); Charles (Translation)

Linki do pobrania:
MEGA #1

Mody Wymagane:
GLT Missilebox
RKSL FlareSystem
ACE
Wszystkie paczki ACEX

Inne media:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Promo Galeria

Temat BIF

Armaholic

ArmaGame.pl

Play with Six

Arma2Base.de

Licencja:
Pobierając i korzystając z Projektu 85 zobowiązujesz się do przestrzegania następującej licencji.
http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0